саджанці горіха

 

 

     однорічний прищеплений саджанецьціна 240 грн грн

           двухрічний прищеплений саджанець  - ціна 350 грн акційна ціна 280 грн

           трехрічний прищеплений саджанець  - ціна 400 грн акційна ціна 320 грн

              від 10 саджанців горіха знижка, оптові ціни уточнюйте

 

  Заказать

 

 

 

 

Саджанці грецького горіха сорт Яблунівський, коротка характеристика сорту

 

Ознаки

 

Опис

 Тип плодоношення

 Латеральне плодоношення

 Терміни цвітіння

 Пізнє розпускання бруньок, друга половина травня. Тип цвітіння протогенічний
Підходить для північних областей
 Стійкість до морозів  Підвищений імунітет до марсонії і антрокнозу
 Стійкість до хвороб  Ядро добре виконано, колір ядра світло-солом'яний, вага 12 р Цінується смаковими характеристиками
 Товарні характеристики  Сорт частково самозапильний. Запилювачі - Буковинська бомба, Прикарпатський, Клішковський, Буковинський
 Запилювач  За сумою господарсько цінних ознак, вважається одним з кращих українських сортів волоського горіха.

 Особливості сорту

 Плодоношення регулярне, врожайність висока. Рекомендований для вирощування в степовій зоні, Поліссі та Лісостепу. Високоврожайний сорт.

Опис сорту волоського горіха сорт Яблунівський

Українські вчені Затоковий Ф.Т., Сайко В.І., Сатіна Л.Ф. створивши сорт Яблунівський, зробили прорив в селекції горіхів, був отриманий один з кращих сортів горіха з латеральним типом плодоношення і з пізнім цвітінням. Багаторічні державні сортовипробування закінчилися в 2012 році занесенням до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні. Вченими Інституту садівництва НААН сорт Яблунівській рекомендований для вирощування в Україні.
За результатами досліджень сорт волоського горіха Яблунівський виділився - за показниками врожайності 125 кг, по зав'язі плодів - 68%, по стійкості до збудників хвороб, за основними господарсько-цінними показниками.

Дерево утворює велику округлу крону, сильноросле. Починає плодоносити на третій-четвертий рік після посадки, на сьомий-восьмий рік починається рясне плодоношення. Стиглість плодів настає на початку вересня. Форма плоду широкий еліпс, середньою масою 12 грам, шкаралупа тонка 0,9 мм, легко колеться, придатний для промислової обробки. Сорт Яблунівський перевершує по врожайності інші сорти, представлені на ринку України. Сорт апробований, і вирощується в більшості горіхових господарств.
Купуючи саджанці горіха сорт Яблунівській ви робите правильний вибір, ви отримаєте районований високоврожайний сорт горіха. Ми гарантує сортову чистоту вирощених нами саджанців, надаємо підтверджуючі документи. Наш розплідник має офіційний статус.

Порівняльна оцінка сорту Яблунівський з іншими сортами іноземної селекції свідчать, що оптимальні товарно-цінні показники у горіхів в регіонах його походження. Сорт Яблунівській був виведений українськими селекціонерами для умов України, має величезну перевагу перед турецькими, молдавськими, французькими сортами по врожайності, по морозо- та посухостійкості, по стійкості до патогенів. Що робить його високорентабельним і цінним сортом.


Можливо вас зацікавить запильник до сотрту Яблунівський, добре підійде сорт Буковинський 1

 

 Саджанці є в наявності. Купити саджанці горіха можна по телефону або приїхавши до нас в розплідник. Телефонуйте в розплідник за номером телефону: 0689790540. Поширення інформації з сайту без посилання на джерело заборонено ТОВ Тімірязівське https://ukroreh.com.ua