саджанці горіха

 

 

     

однорічний прищеплений саджанецьціна 240 грн грн

           двухрічний прищеплений саджанець  - ціна 350 грн акційна ціна 280 грн

           трехрічний прищеплений саджанець  - ціна 400 грн акційна ціна 320 грн

              від 10 саджанців горіха знижка, оптові ціни уточнюйте

 

 

Заказать

 

 

 

 

Саджанці грецького горіха сорт Прикарпатський, коротка характеристика сорту

 

Ознаки

 

Опис

 Тип плодоношення

 Термінальне плодоношення, частково верхівково-бічне

 Терміни цвітіння

 Початок цвітіння 10.05, цвіте 10 днів. Протандріческій тип цвітіння
 Стійкість до морозів  Володіє підвищеною зимостійкістю
 Стійкість до хвороб  Стійкий до бурої плямистості
 Товарні характеристики  Ядро світле, шкірка кремового кольору. Плід легко відділяється. Тонкокорий.
 Запилювач  Сорт частково самозапильний, при наявності запилювачів, урожай збільшиться. Запилювач -Яблунівскій, Буковинський 2 і інші.

 Особливості сорту

 Відрізняється підвищеною скоростиглістю, стабільно - високою врожайністю. Рекомендований для вирощування по всій території України. Придатний для механічної переробки

Опис сорту волоського горіха сорт Прикарпатський

 Розробка сорту грецького горіха Прикарпатський почалася з відбору кращих материнських форм горіха, які ростуть на території України, які відповідають сучасним вимогам економіки - висока врожайність, крупноплідність, однорідність плодів, стійкість до стресів, споживча цінність.

 Завдяки перенесенню з материнських рослин ознак толерантності до впливів зовнішнього середовища, дія не сприятливих природних факторів було мінімізовано. Вся природно-кліматична зона, в якій географічно знаходиться Україна, придатна для вирощування волоського горіха сорт Прикарпатський. Сорт Прикарпатський відмінно переносить морози, завдяки пізньому цвітінню не пошкоджується поворотними морозами. Добре переносить посуху і спеку.
Внаслідок застосованої нової технології селекції, Прикарпатський сорт волоського горіха має стабільність заздалегідь визначених цінних ознак. Відрізняється високою стійкою врожайністю, середня врожайність 70 кг з дерева.

 Згідно галузевій програмі розвитку садівництва, Міністерства аграрної політики України на період до 2025 року закладки насаджень горіха волоського здійснюватися апробованими сортами, в їх числі сорт Прикарпатський.

 Саджанці волоського горіха Прикарпатський не вимогливі до грунтів. Всі вирощені саджанці горіха в нашому розпліднику вільні від шкідників та хвороб. Купити щеплені саджанці горіха в сертифікованому розпліднику, значить отримати гарантію майбутньої економічної стабільності. ТОВ "Тімірязівське" надає документи на придбані саджанці горіха. Допоможемо з подальшою реалізацією плодів горіха сорти Прикарпатський.

Для досягнення максимального економічного ефекту ми рекомендуємо застосовувати запилювачі, кращі запилювачі сорт прикарпатський Яблунівський і Буковинський.

 

 Саджанці є в наявності. Купити саджанці горіха можна по телефону або приїхавши до нас в розплідник. Телефонуйте в розплідник за номером телефону: 0689790540. Поширення інформації з сайту без посилання на джерело заборонено ТОВ Тімірязівське https://ukroreh.com.ua