саджанці горіха

 

 

       

однорічний прищеплений саджанецьціна 240 грн

           двухрічний прищеплений саджанець  - ціна 350 грн акційна ціна 280 грн

           трехрічний прищеплений саджанець  - ціна 400 грн акційна ціна 320 грн

              від 10 саджанців горіха знижка, оптові ціни уточнюйте

 

 

  Заказать

 

 

 

 

Саджанці грецького горіха сорт Клішківський, коротка характеристика сорту

 

Ознаки

 

Опис

 Тип плодоношення

 Верхівно-бічний тип плодоношення

 Терміни цвітіння

 Відрізняється пізнім цвітінням. Рясне цвітіння чоловічих суцвіть. Тип цвітіння протогенічний
 Стійкість до морозів  Придатний для вирощування в областях з сильними морозами.
 Стійкість до хвороб  Імунітет до бурої плямистості
 Товарні характеристики  Вихід ядра 55% від загальної маси горіха. Плоди великі 14 грам, одномірні.
 Запилювач  Сорт частково самоплідний. Запилювачі - Рудковскій, Черновецький 2 і інші.

 Особливості сорту

 Високоврожайний сорт. Дерево потужне, швидкоростуче. Сорт стійкий до посухи. Перевага по лежкості - більше 12 місяців

Опис сорту волоського горіха сорт Клішківський

Основним завданням, поставленим перед селекціонерами, було отримати сорт грецького горіха, який буде відповідати високій економічній ефективності. Для селекції використовували кращий рослинний матеріал, відібраної по всій території України. Саджанці волоського горіха сорт Клішківський відрізняються високим ступенем успадкування сортових ознак, ефективністю використання сортового потенціалу більше ніж 90 відсотків. Купити саджанці горіха сорт Клішківський ви можете в нашому розпліднику, на всі саджанці горіха ми надаємо сортові документи. Фахівці ТОВ Тімірязівське спільно з Придністровською дослідною станцією підтримують сортову чистоту волоського горіха сорту Клішківський.
Український Сорт грецького горіха Клішковський має значні переваги перед французькими, молдавськими та американськими сортами горіха по рентабельності виробництва. За якістю плодів (смакові якості, товщина шкаралупи, по виходу ядра, за змістом жирів, білків, цукрів) сорт Клішковський один з кращих в Європі. Саджанці волоського горіха української селекції за ціною значно нижче закордонних сортів, а по прибутковості в рази перевищують показники найближчих конкурентів.
Основні переваги сорту Клішківський це: висока врожайність, скороплідність, підвищений імунітет до хвороб і шкідників, високі товарні якості плодів, стійкість до температурних стресів.
Скороплідна форма горіха сорт Клішковський підходить для інтенсивних типів садів. За агрокліматичних умов сорт районований для вирощування на всій території України. За природно-економічної ефективності Клішківський оптимальний сорт для отримання швидкої віддачі.
Рекомендуємо висаджувати сорт горіха Клішковський з використанням ущільнювачів, схема посадки - 10 на 8 метрів. Дерево сильноросле, з великою розлогою кроною.
Кращі запилювачі для Клішківського – сорти горіха Буковинський, Рудківський і Яблунівській.

 Саджанці є в наявності. Купити саджанці горіха можна по телефону або приїхавши до нас в розплідник. Телефонуйте в розплідник за номером телефону: 0689790540. Поширення інформації з сайту без посилання на джерело заборонено ТОВ Тімірязівське https://ukroreh.com.ua