Горіховий сад під ключ. Послуги агротехнологічного супроводу горіхових садів. Ви можете замовити як комплекс, так і окрему послугу, наприклад по посадці горіхів. Працюємо з фізичними і юридичними особами. Якщо ви розглядаєте вирощування горіхів як бізнес, як додаткове джерело доходу - ми вам допоможемо увійти в цей напрямок. Наші фахівці розкажуть вам як отримати компенсацію за саджанці волоського горіха, які документи необхідно оформляти щоб бути імпортером або офіційним виробником.

Надання допомоги в оформленні робочого проекту

 Наші фахівці нададуть допомогу у виготовлення проектів створення горіхових садів, з урахуванням новітніх наукових розробок з використанням кращих сортів української селекції, внесених до Держреєстру України.

Підбір земельної ділянки

 ТОВ "Тімірязівське" надає комплексні послуги з купівлі-продажу, оренді земельних ділянок придатних для закладки садів на території України. Наші фахівці готові надати допомогу у виборі та купівлі землі сільськогосподарського призначення для вирощування горіхових садів за інтенсивною технологією.

Продаж горіхових садів

Згідно з завданням покупця, наша команда запропонує варіанти продажу діючих горіхових садів або земельних ділянок, масивами від 5 гектар, підходящих для посадки горіхових садів. Готуємо правовстановлюючі документи.

Оцінка придатності земельної ділянки під горіхоплідні насадження

 Фахівці ТОВ "Тімірязівське" підготують детальний висновок про обстеження ґрунту, в якому визначається вміст азоту, фосфору, калію, кислотність гідрометрична обмінна, глибина і текстура ґрунту, вміст основних поживних речовин, кількість гумусу. Проведемо аналіз кліматичних показників - випадання опадів, температури, напрямку домінуючих вітрів. Визначимо рівень залягання ґрунтових вод. Обчислимо експозицію схилу, висоту над рівнем моря. Після детального аналізу перерахованих вище факторів дамо висновок про придатність ділянки, і зробимо висновок про вибір технології.

Організація території

 Важлива частина роботи яку потрібно провести перед посадкою - це розбивка ділянки, оформлення розбивочних креслень. Мета оптимально спроектувати розташування дерев, визначити кількість рядів і відстані між ними.

Вибір сортового складу горіхового саду

 Ми запропонуємо найкращі сорти горіха української селекції, які дають високоякісну товарну продукцію. Саджанці горіха, придбані в ліцензованому розпліднику ТОВ "Тімірязівське", є сертифікованим посадковим матеріалом і відповідають всім сучасним вимогам по районуванню, по морозо- та посухостійкості, по стійкості до патогенів, по врожайності. Ми пропонуємо тільки чистосортний, безвірусний посадковий матеріал. Тільки щеплені саджанці волоського горіха, районованих сортів зберігають виробничо-біологічні властивості якості материнської рослини, гарантована якість і кількість плодів.

Технологія посадки

Здійснюємо виїзд фахівців для висадки саджанців. Проводимо весь комплекс послуг по посадці.

Технологія вирощування

 Купівля якісного посадкового матеріали це тільки 50% успіху. При створенні горіхових садів, важливо проводити правильний догляд за горіховими насадженнями. ТОВ "Тімірязівське" розробило і впровадило комплексну програму вирощування горіхів - від боротьби з шкідниками та закінчуючи аналізом ризосфери горіха.

Забезпечення супроводу

Супровід по дотриманню технологій вирощування горіхів проводить ТОВ "Тімірязівське", науковий супровід спільно з Придністровською дослідною станцією садівництва Буковинського інституту АПК.