Умови повернення

Повернення Товару і грошових коштів

Повернення Товару і грошових коштів здійснюється відповідно до нормативних актів України.

1. Повернення Товару неналежної якості. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має недоліки або істотні недоліки, що не може забезпечити оптимальні умови для використання, товар який не відповідає заявленим характеристикам.

1.2.2. Зовнішній вигляд, кількість, відповідність сортовим характеристикам Товару повинні бути перевірені Покупцем в момент отримання Товару.

1.2.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 1-14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги.

1.3. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або банківським переказом.

2.Условия повернення

2.1. Товар не використовувався і зберігся в тому вигляді і кількості, в якому його набували.

2.2. Минуло не більше двох тижнів з моменту придбання товару

2.3. Наявність документа, що підтверджує факт покупки і оплати (касового або товарного чека, документа, що підтверджує оплату, накладна)

Якщо Ви отримали саджанці з явними дефектами, які не відповідає замовленням, Вам необхідно зателефонувати менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему - Вам запропонують саджанці на обмін або оформлять повернення.